کوچینگ گروهی غیرحضوری اسفند ماه 1398

 

این بار کوچینگ ماهانه به دلیل شرایط به وجود آمده و عدم امکان برگزاری حضوری در تاریخ 23 ام اسفند ماه 98 به صورت غیرحضوری اجرا خواهد شد. 

چرا کوچینگ ؟ 

آیا تا به حال پیش آمده که با هدف ایجاد تغییر و تحول در خود و رسیدن به یک مهارت و یا موفقیت با انگیزه بالا ، در یک دوره آموزشی یا سمینار شرکت کرده باشید و بعد از مدتی دوباره تمام انگیزه ها و خواسته های خود را فراموش کرده و یا نسبت به آڼ بی تفاوت شده باشید و به انجام عادت های قبلی برگشته و تغییر و تحولی را که مایل بودید با شرکت در آن دوره یا سمینار بدست آوردید ، به فراموشی سپرده باشید و به هدف مورد نظر نرسیده باشید؟
اکثر افرادی که در این گونه همایشها شرکت میکنند قطعا بعد از پایان این دوره ها به نتیجه مطلوب نمی رسند و دوباره به عادات قبلی خود باز میگردند .کوچینگ یکی از روش های بی نظیر برای غلبه بر بسیاری از این عادات و رفتارها می باشد .
کوچینگ ایجاد کننده تغییر و تحول است و کوچ یک شتاب دهنده برای ایجاد تغییر است . برای اینکه تغییرات ماندگار شوند، ما به زمان نیاز داریم تا عادت جدید به طور ریشه ای و اصولی جایگزین شود.در کوچینگ تجربه نشان داده است که با ارتباط حمایتی که بین مراجعه کننده و مربی ایجاد می شود و همراهی مراجعه تا رسیدن به نتیجه مطلوب باعث ایجاد خلاقیت و ایجاد انرژی مضاعف در مراجعه شونده شده و باعث میشود خیلی زودتر نتیجه حاصل شود .
در کوچینگ (موفقیت مالی) ، تلاش میشود تا با همگام شدن و دادن راهنمایی های لازم و حمایتهای فکری با مراجعه کننده گام به گام پیش رفته و به تنظیم و برنامه ریزیهای اهداف مالی پرداخته و با هدف گذاریها و دادن برنامه ها ، به هدفهای مالی دست پیدا کرد.


این بار کوچینگ ماهانه به دلیل شرایط به وجود آمده و عدم امکان برگزاری حضوری در تاریخ 23 ام اسفند ماه 98 به صورت غیرحضوری اجرا خواهد شد. 


با آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون

کوچینگ گروهی غیرحضوری اسفند ماه 1398


تاریخ برگزاری

1398/12/23


ساعت برگزاری:

مشاهد نتایج ساعت 14


قیمت

160,000 تومان


پایان یافته


پشتیبانی

در صورت نیاز به پشتیبانی با شماره زیر بر روی واتساپ و یا تلفن تماس بگیرید :تماس با پشتیبانی ...


تمامی حقوق برای وحید میرزایی محفوظ است